Dominikaani Vabariik. Kariibi mere saared

Dominikaani VabariikKui oled unistanud Kariibi mere saarest, kus ilm on alati päikeseline, meri alati sinine ja kuumad rütmid kisuvad kaasa, siis oled selle saare nüüd leidnud! Dominikaani Vabariik pakub kõike ja seda ning lisaks on saar Kariibi mere saartest üks taskukohasemaid.

Külasta Dominikaani Vabariiki, sest:

  • Siin on 650 km valgeid, palmidega palistatud liivarandu.
  • Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe siinsetes, peamiselt kõik hinnas hotellides teeb puhkuse meeldivaks ja meeldejäävaks.
  • Vaatamisväärsused, sportimisvõimalused, tantsutunnid ja imeilus rand
    garanteerivad puhkuse, mis on parajalt aktiivne, aga ka parajalt mõnulev.
  • Põnevad kohalikud tooted pakuvad osturõõmu kõigile, kuid isegi need, kes ostuhuvilised pole, ei saa saarelt lahkuda kohvi ja rummita, mis on selle saare kuulsaimad kaubad.
  • Lohesurfareid ootab unistuste sihtkoht Cabarete, kus korraldatakse ka üht maailma suurimat lohesurfi võistlust.

DominikaaniPunta Cana ja Playa Bavaro asuvad saare idapoolses osas ja just siit leiab DV kuulsaimad rannad, mis paljude, sealhulgas ka UNESCO, arvates on maailma kauneimad. Rannad nagu Bavaro, Punta Cana, Macao, jt, moodustavad rannajoone, mis on 40 km pikk ja pakub imelisi valgeid liivarandu ääristatud ühelt poolt palmidega ja teiselt poolt rahuliku kristallselge veega. See piirkond pakub luksuslikke hotellikomplekse ja ka kõikmõeldavaid võimalusi meelelahutuseks (s.h suurepäraseid golfiväljakuid, snorgeldamist, teemaparke, põnevaid ekskursioone loodusesse ja veel palju, palju muud).

Puerto Plata, tõlkes Hõbedane Sadam, sai oma nime Columbuselt, sest just hõbedaseks värvub siin merevesi pärast päikeseloojangut. Siit leiad 11 kilomeetrit kauneid randu, mida ümbritsevad palmisalud. Lisaks on see suurepärane piirkond, kus veeta aktiivne puhkus: matkata looduses, tegeleda erinevate veespordialadega, mängida golfi ning sukelduda. Lisaks on siin mitmeid vaatamisväärsusi, näiteks Ocean World – kuulus vee- ja teemapark, rummivabrik, merevaigu muuseum ja mitmed ajaloolised vaatamisväärsused.

Cabarete’d peetakse üheks maailma parimaks rannaks ekstreemse veespordi harrastajate seas. Põhjuseks tugevad ookeanilt puhuvad tuuled ja riffide puudumine. Sellised tingimused loovad suurepärased tingimused surfaritele, purjelauduritele ja lohesurfaritele. 6 km pikkune rand baaride, restoranide, hotellide ja ööklubidega on pidevas peomeeleolus. Eriti kirevaks muutub elu siin juulis, kui toimuvad maailma meistrivõistlused purjelauasõidus ja ka amatööridele mõeldud rahvusvaheline võistlus Cabarete Race Week, millega kaasneb värvikas rannafestival. Lähedal asub Goleta Beach, mis on piirkonna kauneim rand ja mille rahulikumad veed pakuvad rõõmu ka mitte sportlastele.

Lonely Planet’i soovitused:
- Restoranid
- Shopping
- Kohad, mis oma silmaga üle vaatamist väärt

Reisihuvi korral võta ühendustreisisoov@carlsonwagonlit.ee, tel 640 7710, skype: cwtestonia