(Eesti) Finnairi soodushinnaga lennupiletid noortele: Austraalia al 576 €/suund

Austraaliasse ja KanadasseKui oled kuni 25 aastane (k.a) noor, siis pakume Sulle soodsaid ühe suuna lennupileteid Finnairiga maailma kuklapoolele, paljude lemmikmaale Austraaliasse, ja üle ookeani Kanadasse. Kui oled seiklejahingega, siis võid Austraaliasse lennates toodud hindade puhul teha ühe pikema vahepeatuse Hongkongis, Singapuris või Bangkokis.

Müük: kuni kohti jätkub

Reisimine:

Austraaliasse 16.01.-22.06.2013 ja 23.08-14.12.2013.

Kanadasse 25.12.2012 – 14.07.2013 ja 01.10.-15.12.2013.

Finnairi ühe suuna hinnad Austraaliasse algusega TALLINNAST:

 • Brisbane al 649 €
 • Melbourne al 635 €
 • Perth al 635 €
 • Sydneyal 639 €

Finnairi ühe suuna hinnad Kanadasse algusega TALLINNAST:

 • Toronto al 299 €
 • Montreal al 339 €
 • Vancouver al 339 €

CWTonline.ee e-poest.

- Hinnad kehtivad ühe suuna lennuks kuni 25a (kaasa arvatud) noortele. Pane tähele, et tehnilistel põhjustel saavad CWTonline.ee reisipoest noorsoo hinnaga pileteid osta kuni 24 aastased noored. Kui oled 25a, siis saada oma lennupileti soov meie klienditoele online@carlsonwagonlit.ee.

- Paindlikud kuupäevad tagavad parema šansi saada pileti omanikuks.

- Lennud Tallinnast läbi Helsingi.

- Soovitame kindlasti vormistada reisikindlustus!

Hinnatingimused:

- NB! Hinnad alates. Lennuhinnad sisaldavad lennujaamamakse seisuga 07.02.2013. CWT Kaleva Travelist mitteolenevatel põhjustel võivad lennuhinnad muutuda tingituna lennujaamamaksude või valuutakursside muutumistest.

- Hinnad kehtivad ühe suuna lennuks Finnairiga algusega Tallinnast turistiklassis. Austraaliasse lennates on lubatud teha üks pikem peatus Hongkongis, Singapuris või Bangkokis.

-  Soodushinnaga pileteid saab osta kuni 14 päeva enne väljalendu.

- Välja ostetud pileti muutmine lubatud enne väljalendu lisatasu eest, muutmiseks tuleb ühendust võtta CWTonline.ee klienditoega.

- Kohtade arv on piiratud!

Loe lisaks!

 • Austraalia

  Eesti kodanikud saavad Austraaliasse sõita ilma viisata. Viisavabalt Austraaliasse sõitmiseks tuleb end registreerida elektroonilises reisisüsteemis eVisitors Service.

  Registreerida soovitatakse vähemalt kaks nädalat enne reisi, registreerimine on tasuta.

  Registreerida saab Austraalia immigratsiooni- ja kodakondsusameti kodulehe kaudu.

  Välisministeeriumi soovitused Austraaliasse reisivatele noortele

  Austraalia ametlik veeb

 • Kanada

  Eesti kodanikel on võimalik ilma viisata Kanadas viibida kuni 180 päeva (täpse aja määrab vajadusel piirivalve). 1. augustil 2010 jõustus Eesti ja Kanada vaheline noortevahetuse leping, mille alusel saavad Eesti kodanikud siseneda Kanadasse ja seal viibida, et täiendada end pärast keskhariduse omandamist, saada töö- või praktikakogemust ning õppida paremini tundma teise riigi keeli, kultuuri ja ühiskonda. Lepingu täpsema sisu ja tingimustega saab tutvuda siin.

  Välisministeeriumi Kanada reisiinfo