Kruiisid

Mitmed sihtkohad ja eksootilised sadamad ühe reisiga! Palju päikest ja piiramatu merevaade, vähem muret kohvrite pakkimisega ja transpordiga! Luksuslikel kruiisilaevadel kulgeb aeg just teie poolt määratud rütmis – naudite päikeselist puhkust basseinis lõõgastudes või valite päevad täis tegevust, õhtud täis üritusi, söök ja jook 24 tundi ööpäevas!

Valige ise sadade erinevate kruiisimarsruutide vahel kogu maailmas! Internetis broneerimisel tuleb tasuda ettemaks krediitkaardiga. Edasi tegelevad teie broneeringuga kruiisikeskus.eu kogenud reisikonsultandid, kes aitavad ka lennupiletite broneerimisel ning jagavad kasulikke soovitusi esmakruiisijatele. Oma kruiisidokumendid saate kätte e-maili teel või teile sobivast CWT büroost.

Royal Caribbean InternationalRoyal Caribbean International kruiisid on mõeldud erinevas eas reisijatele – suur valik sportlikke ajaveetmisvõimalusi, meelelahutust ja tegevust kogu perele, vaikushetked spaa-salongides, kirev ööelu. Kruiisid toimuvad kogu maailmas Alaska jääliustikest kuni Hawaii lopsaka loodusega saarteni ning Austraalia ja Uus-Meremaa eksootiliste rannikuteni. Ülipopulaarsed on Kariibi mere kruiisid ja suvised Vahemere kruiisid.
Royal Caribbean International kruiiside broneerimine
Celebrity CruisesCelebritiy Cruises pakub klassikalist kruiisielamust – täiuslik teenindus ja personaalne lähenemine klientidele, avarad ja luksuslikud kajutid, kõrgtasemel kokakunst laeva restoranides. Kruiise korraldatakse kõigil maailma ookeanidel ja meredel.
Celebrity Cruises kruiiside broneerimine

www.kruiisikeskus.eukruiisikeskus.eu – suurim valik kruiise!
Kui soovid kogenud kruiisimüüja personaalset nõustamist,
siis saada oma kruiisisoov kruiisikeskus@kalevatravel.ee.