Dzunglimatkad Phuketi saarel

TaiPaadiretk üksikule Tai saarele on loositud! Kampaania tulemused >>

Telli CWTst ajavahemikul 3.-30.06.2013 lennupilet, majutus või puhkusepakett PHUKETi saarele ja võid võita päevase paadiretke traditsioonilise Tai kaluripaadiga „üksikule“ saarele, kus saad ujuda ja snorgeldada. Kaaslase saad ka kaasa võtta!

Tingimused:
Võitja koos kaaslasega saab auhinda kasutada Phuketi saarel ajavahemikus 01.12.2013-15.03.2014. Saada reisipäring reisisoov@carlsonwagonlit.ee või osta soodne lennupilet ja majutus e-poest www.CWTonline.ee. Retke korraldab Luki Travel.

Soovitame! Dzunglimatkad Phuketi saarel

Puhkus Phuketil ei pea olema ainult praadimine randades ja ööelu Patongis. Kõigile loodusesõpradele ja päikesevõtust tüdinenutele soovitame reisida ürgsesse loodusesse Khao Soki rahvuspargi vihmametsadesse. CWT koostööpartner LukiTravel pakub erinevate pikkuste ja raskusastmetega reise vihmametsadesse. Reisikava pannakse kokku teie soove ja võimalusi arvestades. Matkapaketti kuuluvad kõik söögid ja joogid ning eestikeelne giiditeenus.
Tutvu matkadega lähemalt

Tai. SOODSAD LENNUPILETID, HOTELLID JA REISIPAKETID TAISSE

CWTonline.ee reisipoes saadaval omal käel reisijatele soodsaima hinnaga lennupiletid ja hotellimajutus Bangkokis, Phuketil ja Chiang Mais. Bangkoki kaudu on lihtne edasi reisida nii Tai paradiisisaartele (populaarseimad neist Koh Samui ja Koh Chang) kui ka ajaloolistesse sisemaal asuvatesse piirkondadesse.

Neile, kes eelistavad reisida koos grupiga, soovitame hea hinnaga reisipakette Taisse algusega Riiast.

Vaata lähemalt